Dijagnostika

Loš i dobar kolesterol, prijatelj i neprijatelj - kako to shvatiti?

Oh, taj nesretni kolesterol. Već napisano, prepisano o njemu. I autor ovih redaka nije mogao odoljeti - tamo također. Ne samo da je gotovo glavni neprijatelj čovječanstva - o kolesterolu, već nas oduzima i gotovo svih zemaljskih užitaka.

Hrskava piletina na roštilju, ražnjići, crveni kavijar pod rakijom, kisela salama, šećerna hrskavica u hladnom mesu, škampi s hladnim pivom - sve to bacite i zaboravite!

Ali nećemo biti tako kategorični. U svemu bi trebala postojati mjera i, što je najvažnije, sklad i ravnoteža. Ovoj ideji kroz članak vratit ćemo se više puta.

Kao blagoslov bez dobra, jer noć ne može živjeti bez suputnika - dan, plus baterije, neće pokrenuti automobil bez minusa, a ovdje je loš i dobar kolesterol.

Shvatimo redom.

Što je kolesterol?

Govoreći običnom čovjeku o kolesterolu, teško je odoljeti uporabi nejasnih izraza i riječi: kortikosteroidni i spolni hormoni, žučne kiseline, vitamin D.

Objašnjavajući na "prstima", treba napomenuti osnovnu svrhu kolesterola - ovo je jedinstven građevinski materijal biološkog podrijetla. Njegova norma predviđa svijetli, bogat pozitivnim životnim emocijama.

Za što je potrebno ili je moguće bez njega?

Odmah odgovorite - ne radite ništa:

  1. Neophodna je za obnovu stanične membrane. Potonji odvaja sadržaj stanice od vanjskog okruženja i štiti njezin integritet.
  2. Kada govorimo o hormonima, za razumijevanje vrijedi primijetiti: testosteron je muški hormon, estrogen je ženski. Njihova glavna svrha su seksualne funkcije. I ovdje je prisutnost kolesterola izuzetno važna.
  3. Izravno je uključen u tako važan i složen proces kao metabolizam (metabolizam).
  4. Kolesterol se pokazao aktivnim "radnikom" u proizvodnji žučne kiseline. Da je ona glavna komponenta u cijepanju masti.
  5. U procesu čišćenja organizma od štetnih toksina i toksičnih tvari, ulogu kolesterola teško je precijeniti. On je taj koji "opskrbljuje" antioksidante u krv.

Stvaranje (proizvodnja) neke tvari se događa u jetri - to je oko 80%. Njegov drugi dio dolazi od hrane.

Jetra igra važnu ulogu u procesu proizvodnje kolesterola i u regulaciji njegove količine.

Ako "preopteretite" jetru, odnosno redovito i neizmjerno konzumirate proizvode izražene na početku članka, tada dolazi do njene disfunkcije.

Bit će potpuno neuravnotežen i "ubrizgavat" će mu se u krv ogromna količina kolesterola, s čime se tijelo ne može nositi.

Višak se ne može prikazati samostalno. Smještaju se na zidove krvnih žila, poput masnih naslaga na odvodnoj cijevi kuhinjskog sudopera, gdje bezbrižna domaćica izlije sve, bez rastavljanja.

Da bismo bili pošteni, valja imati na umu da kolesterol ne migrira u krvi sam po sebi, a protein mu služi kao pokretač. U suradnji s njim, on vrši svoje kretanje kroz posude.

To je ovaj biološki spoj i zove se - lipoprotein lipaza. Put uvelike ovisi o njegovoj aktivnosti - kamo će masti ići. Ova složena organska "formula" ima drugačiji naziv - lipoproteini. Prema količini bjelančevina u njima dolazi do gradacije njihove korisnosti.

Postupno smo prešli na svojstva koja karakteriziraju ovu tvar.

Transporter kolesterola i proteina

Što je dobro, a što loše?

Ne ulazeći u složene biološke procese koji se odvijaju u ljudskom tijelu i učinke kolesterola na njih, u najjednostavnijem obliku vrijedi zabilježiti sljedeće:

  • Dobro - sadrži lipoprotein visoke gustoće (HDL).
  • Loše, odnosno - ovo je lipoprotein niske gustoće (LDL).

Ime su dobili slučajno. Razlog svih njihovih pozitivnih i štetnih utjecaja na unutarnje organe čovjeka.

To se lako pamti:

  1. Ako su lipoproteini niske gustoće povišeni u krvi (loše), to doprinosi stvaranju sklerotičnih plakova u krvnim žilama i, kao rezultat, nastanku kardiovaskularne bolesti.
  2. Kolesterol s "pozitivnom" karakteristikom, naprotiv - na svaki način uništava ove masne barijere, uklanjajući put krvi. To se događa uklanjanjem lošeg "brata" iz plakova i prenošenjem u jetru, gdje se dalje razgrađuje.

Kao što razumijete, ova dva "antipoda" žive u svakodnevnom strašnom antagonizmu.

Normalni lipidni profil

Lipidogram je potreban za proučavanje procesa metabolizma masti, objektivne procjene funkcioniranja unutarnjih organa, prevencije bolesti krvožilnog sustava, srca, jetre, žučnog mjehura.

Ovo je takav biokemijski test krvi.

Bolesti u kojima se lipidogram provodi bez odgađanja:

  • infarkt miokarda;
  • šećerna bolest tipa 1 i 2;
  • ekstrahepatična žutica;
  • pankreatitisa;
  • giht;
  • sepsa;
  • intoksikacija alkoholom;
  • hipotireoze;
  • bolest opeklina;
  • angina i drugi

Što lipidni profil govori o zdravoj osobi i što ju karakterizira?

Ako su pokazatelji referentne vrijednosti zdrave osobe unutar minimalne i maksimalne dopuštene, to jest normalno, onda to ukazuje na balans svih frakcija.

Napomena. Referentna vrijednost je prosječni medicinski pokazatelj dobiven kao rezultat masovnog pregleda zdravih pacijenata.

Tablica normalnog profila lipida (zdrava osoba), mmol / l:

pokazateljljudižene
Ukupni kolesterol3,22-5,663,22-5,66
Lipoproteini niske gustoće (LDL)2,22-4,821,97-4,54
Lipoprotein visoke gustoće (HDL)0,71-1,760,84-2,27
Lipoproteini vrlo niske gustoće (VLDL)0,26-1,070,26-1,07
Trigliceridi (neutralne masti)0,39-1,760,39-1,76
Aterogeni koeficijent2,2-3,52,2-3,5
Važno je znati. Aterogeni koeficijent svojevrsni je pokazatelj prognoze. Omogućuje, do određene mjere, opći zaključak o izgledima za razvoj ateroskleroze.

Tablica pokazuje da su neke vrijednosti krvnog testa različite za muškarce i žene - to je potrebno znati i uzeti u obzir u subjektivnoj procjeni njihovog zdravlja.

Omjer frakcija lipida i koeficijent aterogenosti

Kao što je spomenuto gore, aterogeni koeficijent je u određenoj mjeri sažetak obavljenog lipidograma. Izračunava se jednostavnim matematičkim operacijama, temeljenim na digitalnim vrijednostima kolesterola različite gustoće - visokog (HDL) i niskog (VLDL i LDL), koji predstavljaju omjer tih vrijednosti.

KA (koeficijent aterogenosti) = (ukupni kolesterol - HDL) / HDL

zaključak:

  • ako je kao rezultat izračuna rezultat manji od 3, to ukazuje na značajan sadržaj „dobrog“ kolesterola u krvi i minimalne izglede za razvoj ateroskleroze;
  • ako se utvrdi vrijednost ovog koeficijenta od 3 do 4, s visokim stupnjem pouzdanosti možemo govoriti o prisutnosti preduvjeta za razvoj srčanih bolesti i ateroskleroze;
  • ako je vrijednost viša od 5, to je već signal koji odmah poziva na sva zvona - bolest je u punom zamahu.
Upozorenje! Ima pravo postojati mišljenje da je koeficijent aterogenosti jednostavan omjer dobrog i lošeg kolesterola. To je, u načelu, također točno.

Uzroci patoloških promjena u analizi

Nakon lipidnog profila liječnik nastavlja s dešifriranjem. U prvoj fazi proučava i procjenjuje objektivne digitalne zajedničke vrijednosti, kao i VLDL, LDL i neutralne masti (TG).

Kao što je ranije napomenuto, veći je rizik od ateroskleroze, veći je višak tih pokazatelja od norme.

Zaključci o patološkim odstupanjima mogu se izraditi o aterogenom koeficijentu i previsoko niskom sadržaju lipoproteina visoke gustoće.

Patološki čimbenici koji utječu na visoki aterogeni indeks:

  • ciroza i hepatitis;
  • bolest mokraćnih organa;
  • poremećaj štitnjače povezan s njenom bolešću;
  • pankreatitis i bolest sa šećerom - kao suparnici pankreasne bolesti;
  • prekomjerna konzumacija hrane kuhane prženjem i upotrebom masnoće, margarina, maslaca (pržena riba, meso), peciva, kobasica, posebno dimljene masnoće i mesa;
  • višak najveće dopuštene težine i nasljednosti;
  • zlouporaba duhana i alkohola, uključujući pivo.

Što će vam reći povišena razina LDL-a?

Ovo je alarmantan signal da biste mogli:

  • procesi karakteristični za aterosklerozu;
  • angina pektoris;
  • hiperlipidemija;
  • neravnoteža hormonalne komponente štitnjače;
  • upala hipofize;
  • teški problemi s jetrom i bubrezima;
  • stanje predinfarkta;
  • metabolički poremećaji (metabolizam);
  • teška trovanja alkoholom.

Razlozi koji utječu na smanjenje normalnih vrijednosti HDL-a:

  1. Lijekovi. Ljudi koji pate od kroničnih bolesti, prisiljeni su uzimati sredstva koja promiču zdravlje, ali značajno pogoršavaju metabolizam lipida. Tu spadaju: anabolički steroidi i diuretski lijekovi.
  2. Kronična oboljenja. Bolesti poput razne onkologije, dubokog oštećenja jetre (ciroza i hepatitis).
  3. Sjedeći i "sjedeći život". Dugo druženje na televizoru i računalu jamči, sa 100% šanse, transcendentalno povećanje razine ukupnog kolesterola i lipoproteina u krvi.
  4. Pogrešno i opasno po zdravstveni stil života, opterećeno ovisnostima: pretilost, pušenje, alkohol, droge.

Simptomi koji subjektivno potvrđuju smanjenje koncentracije "dobrog" kolesterola u krvi:

  1. Nepravilan rad srca (aritmija). U ovom slučaju, osoba stvarno čuje fizički ne-ritmički rad, otkucaje svog srca.
  2. Kratkoća daha. Nakon stresa ili prekomjernog opterećenja, pacijent očituje "efekt ribe" - nedostatak zraka ili često duboko, teško disanje.
  3. Bolno oticanje prstiju i nožnih prstiju.
  4. Pojava ksantoma na koži su ružičasto-žute naslage lipida.

Svi gore navedeni simptomi povezani su s teškim poremećajima opskrbe krvlju zbog aterosklerotskih plakova formiranih u žilama.

Video o kolesterolu i njegovim funkcijama:

Kako podići razinu dobrog kolesterola i smanjiti - loše?

Bez sumnje, smanjiti jednu vrstu na štetu druge i obrnuto je nemoguće.

Svaki od njih mora biti unutar svog optimalnog pokazatelja.

Mislimo da nećemo otkriti posebnu tajnu i nećemo obavijestiti senzacionalne vijesti ako kažemo da se prava razina dobrog kolesterola (HDL) može održavati svakodnevnim jedenjem „zelene“ trave: kupusa, brokule, celera, zelene salate, cilantro, bosiljak. Sadrže mnogo antioksidanata koji blagotvorno pomažu u održavanju normalne razine HDL-a u tijelu.

U borbi protiv lošeg uzmite kao saveznika mrkvu, orašaste plodove, češnjak i luk.

Mrkva - neprijatelj broj 1 za LDL, a može biti u bilo kojem "tehnološkom" stanju: kuhana, sirova, sok, pire, cijela ili mljevena. Njegova važna komponenta je pektin. Pektin je koji veže otrove i toksine, uklanjajući ih iz tijela.

Neka bude pravilo jesti dvije mrkve dnevno. Nakon mjesec dana darujte krv na analizu - rezultat će vas šokirati i natjerati da skačete visoko od radosti.

Govoreći o korisnim svojstvima orašastih plodova, vrijedno je naglasiti prisutnost nezasićenih masnih kiselina u njima koje mogu razgraditi masti. Ista svojstva i kvalitete biljno ulje ima - posebno maslinovo.

Dvije ili tri češnja češnjaka ili četvrtina luka za večerom norma je koja će nam omogućiti da pobijedimo loš kolesterol. Nije baš ugodan miris drugima? Što je za vas važnije miris ili zdravlje? Odgovor je očit - naravno, svakodnevni život je važniji.

Usput, na pramcu - podiže razinu HDL-a za gotovo 30%.

Nešto manje - za 20%, povećajte razinu mahunarki dobrog kolesterola: soja, grašak, grah, leća. Stopa potrošnje - čaša kuhanog graha ili graha. Ukusno, ali za korisnost i nema smisla - i tako je sve jasno.

Malo o paradoksu "ribe". Ispada da je masna riba također vrlo, vrlo korisna: losos, losos, kiseli losos, pastrmka, ružičasti losos, bakalar.

Korisna svojstva masne ribe su u prisutnosti omega-3 polinezasićene masne kiseline. Komponenta je ribljeg ulja. Riblje ulje i antioksidans gotovo su sinonimne riječi. Naravno, ova riba značajno pogađa novčanik. Ali bolje je ne ići u kafić još jednom, nego potrošiti novac na jačanje zdravlja.

Zobene pahuljice, pšenične i ražene mekinje, peciva od integralnog brašna ovih žitarica - nezamjenjiv proizvod u borbi protiv lošeg kolesterola.

O koristima voća, najvjerojatnije, nepotrebno je reći. Ali ovdje ne bismo trebali zaboraviti na glikemijski indeks.

Vrijedi se prisjetiti što je to. Kao i uvijek, objašnjavamo na prstima - ovo je digitalni pokazatelj koji karakterizira utjecaj konzumiranog proizvoda, u ovom slučaju voća, na koncentraciju glukoze (šećera) u ljudskoj krvi.

To jest, koliko brzo i koliko će se povećati razina šećera u krvi nakon što je voće pojedeno.

U kontekstu teme našeg članka, najviše su korisni agrumi: naranče, mandarine, grejp, limun.

Ali ne zaboravite na naše voljene i drage jabuke. Najvrjednije od njih su zelene boje.

Osim gore navedenih proizvoda, u borbi za snižavanje kolesterola, naravno, korisni su:

  1. Čaj. Tanin koji se sadrži u njemu vrlo učinkovito smanjuje razinu lošeg LDL-a u krvi.
  2. Morski plodovi, alge spirulina, ječam, rižine mekinje, aktivni ugljen - to su sve vaše pomoćnice u čišćenju organizma.

Ali nemojte ih uzimati kao panaceju, kao apsolutni recept za sve prilike.

Sve bi trebalo biti u kompleksu, umjereno i u skladu s vašim tijelom.

Zaključak. Još jednom podsjetivši na ravnotežu i sklad, vrijedno je naglasiti crvenu liniju: i višak lošeg i nedostatak dobrog kolesterola podjednako su štetni za tijelo. Ako se pokazatelj potonjeg smanji, onda to kod osobe uzrokuje i opresivno i depresivno stanje i najbrže uništavanje zaštitne membrane stanica. Za žene je ovaj fenomen prepun ozbiljne hormonalne neravnoteže i neravnoteže cijelog organizma.

Uz to, potrebno je reći da je ovaj članak samo u informativne svrhe i ne pretvara se u medicinske preporuke.

Sam algoritam liječenja može propisati samo kvalificirani liječnik na temelju dubinskog i sveobuhvatnog pregleda pacijenta.

Pogledajte video: Best Speech You Will Ever Hear - Gary Yourofsky (Rujan 2019).